Witamy wszystkich Klientów naszego Kantoru. Informujemy, iż są już w sprzedaży waluty wakacyjne.

Kantor Tuus wita wszystkich przed weekendem majowym oraz zbliżającymi się już wakacjami. Życzymy dużo zabawy, niezapomnianych przygód, nowych znajomości, spokojnego wypoczynku oraz spełnienia podróżniczych marzeń na polskich, ale także zagranicznych wycieczkach. Co do tych drugich, czyli zagranicznych wycieczek, jesteśmy w stanie pomóc i odciążyć w kwestiach którymi się zajmujemy, czyli walutowych. Chcieliśmy poinformować, że posiadamy już w sprzedaży “waluty wakacyjne” takie jak: Kuny chorwackie (HRK) , Forinty węgierskie (HUF), Lewa Bułgarskie (BGN), Liry Tureckie (TRY), Szekle izraelskie (ILS), Korony czeskie (CZK), czy Leje Rumuńskie (RON).

Wybierasz się na majówkę albo na wakacje do tych krajów? Potrzebujesz lokalnej waluty? Chcesz kupić walutę danego kraju w atrakcyjnych cenach? Zapraszamy do naszego Kantoru w Lublinie. U nas nabędziesz potrzebne środki płatnicze w bardzo dobrych cenach. Kursy walut wyżej wymienionych jak i pozostałych możesz sprawdzić tu. Ceny te obowiązywać będą w przypadku powołania się na ten artykuł przy okienku kasowym.

Kantor Tuus zachęca również do zapoznania się z sytuacją związaną z wirusem Sars-Cov-2 w państwach które mają być celem Państwa podróży. Wystarczy wejść tu i odnaleźć kraj do którego Państwo planują zbliżający się wyjazd. Znajdą tam Państwo wszystkie niezbędne informacje oraz warunki jakie trzeba spełnić, aby odwiedzić konkretny kraj. Przypominamy również, że należy spojrzeć na przepisy obowiązujące w krajach tranzytowych jeśli jedziemy samochodem lub przepisy obowiązujące na lotniskach, gdy wybraliśmy opcję samolotową.

Osobom, które zaplanowały w tym roku urlop, Kantor Tuus życzy owocnego wypoczynku, a także pięknej pogody.

Zespół Kantor Tuus.