WALUTASYMBOLKUPNOSPRZEDAŻ
DOLAR AMERYKAŃSKIUSD 447,50449,00
EUROEUR468,50471,00
FUNT BRYTYJSKIGBP545,00548,00
FRANK SZWAJCARSKICHF474,00478,00
KORONA NORWESKANOK44,4044,90
KORONA SZWEDZKASEK42,7043,20
KORONA DUŃSKADKK62,2062,70
DOLAR KANADYJSKICAD326,00331,00
DOLAR AUSTRALIJSKIAUD298,00303,00
KORONA CZESKACZK19,1519,35
FORINT WĘGIERSKIHUF1,121,14
HRYWNA UKRAIŃSKAUAH10,6011,00
KUNA CHORWACKAHRK50,0057,00
LEWA BUŁGARSKABGN232,00243,00
LEJ RUMUŃSKIRON93,00100,00
RUBEL ROSYJSKIRUB6,007,00
LIRA TURECKATRY24,0027,00
SZEKLA IZRAELSKAILS128,00138,00

Aktualny Kurs Walut

Ostatnia aktualizacja: 2022-12-06 17:03:01

Wyżej wymienione kursy walut odnoszą się do transakcji powyżej 10 000 zł.
Kursy często ulegają zmianom, dlatego mają one charakter tylko informacyjny. Zapytanie o cenę waluty nie jest równoznaczne z potwierdzeniem transakcji!
Autorem ikon jest Freepik z www.flaticon.com na licencji CC 3.0 BY