WALUTASYMBOLKUPNOSPRZEDAŻ
DOLAR AMERYKAŃSKIUSD 462,00465,00
EUROEUR469,50472,00
FUNT BRYTYJSKIGBP556,50561,00
FRANK SZWAJCARSKICHF484,50487,00
KORONA NORWESKANOK47,1047,60
KORONA SZWEDZKASEK44,1044,70
KORONA DUŃSKADKK62,8063,30
DOLAR KANADYJSKICAD356,00361,00
DOLAR AUSTRALIJSKIAUD319,00324,00
KORONA CZESKACZK19,1219,32
FORINT WĘGIERSKIHUF1,171,20
HRYWNA UKRAIŃSKAUAH10,2011,20
KUNA CHORWACKAHRK63,1064,50
LEWA BUŁGARSKABGN243,00250,00
LEJ RUMUŃSKIRON96,00100,00
RUBEL ROSYJSKIRUB5,756,95
LIRA TURECKATRY25,0029,00
SZEKLA IZRAELSKAILS129,00135,00

Aktualny Kurs Walut

Ostatnia aktualizacja: 2022-08-17 16:55:31

Wyżej wymienione kursy walut odnoszą się do transakcji powyżej 10 000 zł.
Kursy często ulegają zmianom, dlatego mają one charakter tylko informacyjny. Zapytanie o cenę waluty nie jest równoznaczne z potwierdzeniem transakcji!
Autorem ikon jest Freepik z www.flaticon.com na licencji CC 3.0 BY