Aktualny Kurs Walut

Ostatnia aktualizacja: 2021-10-27 16:45:56

 WALUTASYMBOLKUPNOSPRZEDAŻ
DOLAR AMERYKAŃSKIUSD 397,50398,50
EUROEUR461,50462,50
FUNT BRYTYJSKIGBP545,50546,50
FRANK SZWAJCARSKICHF433,00434,00
KORONA NORWESKANOK46,9047,30
KORONA SZWEDZKASEK45,9046,20
KORONA DUŃSKADKK61,7061,95
DOLAR KANADYJSKICAD320,00322,00
DOLAR AUSTRALIJSKIAUD297,00299,00
KORONA CZESKACZK17,8518,10
FORINT WĘGIERSKIHUF1,261,28
HRYWNA UKRAIŃSKAUAH15,2015,50
KUNA CHORWACKAHRK61,0062,00
LEWA BUŁGARSKABGN230,00237,00
LEJ RUMUŃSKIRON90,0095,00
RUBEL ROSYJSKIRUB5,505,75
LIRA TURECKATRY44,5047,00
SZEKLA IZRAELSKAILS112,00122,00

Wyżej wymienione kursy walut odnoszą się do transakcji powyżej 10 000 zł.
Kursy często ulegają zmianom, dlatego mają one charakter tylko informacyjny. Zapytanie o cenę waluty nie jest równoznaczne z potwierdzeniem transakcji!
Autorem ikon jest Freepik z www.flaticon.com na licencji CC 3.0 BY