397,00WALUTASYMBOLKUPNOSPRZEDAZ
DOLAR AMERYKAŃSKIUSD 398,50401,50
EUROEUR431,50433,00
FUNT BRYTYJSKIGBP503,00506,00
FRANK SZWAJCARSKICHF453,00456,00
KORONA NORWESKANOK33,1033,60
KORONA SZWEDZKASEK37,9038,30
KORONA DUŃSKADKK52,8053,80
DOLAR KANADYJSKICAD293,00296,00
DOLAR AUSTRALIJSKIAUD260,00263,00
KORONA CZESKACZK17,0017,30
FORINT WĘGIERSKIHUF1,111,13
HRYWNA UKRAIŃSKAUAH10,0010,30
LEK ALBAŃSKIALL4,304,55
LEWA BUŁGARSKABGN222,00227,00
LEJ RUMUŃSKIRON86,0091,00
RUBEL ROSYJSKIRUB4,004,20
LIRA TURECKATRY13,2013,70
SZEKLA IZRAELSKAILS101,00110,00

Aktualny Kurs Walut

Ostatnia aktualizacja: 2024-02-22 16:46:49

Wyżej wymienione kursy walut odnoszą się do transakcji powyżej 10 000 zł.
Kursy często ulegają zmianom, dlatego mają one charakter tylko informacyjny. Zapytanie o cenę waluty nie jest równoznaczne z potwierdzeniem transakcji!
Autorem ikon jest Freepik z www.flaticon.com na licencji CC 3.0 BY