Aktualny Kurs Walut

Ostatnia aktualizacja: 2021-12-01 16:43:38

 WALUTASYMBOLKUPNOSPRZEDAŻ
DOLAR AMERYKAŃSKIUSD 407,00409,00
EUROEUR461,00463,00
FUNT BRYTYJSKIGBP541,00544,00
FRANK SZWAJCARSKICHF442,00445,00
KORONA NORWESKANOK44,7545,00
KORONA SZWEDZKASEK44,8045,00
KORONA DUŃSKADKK61,8062,10
DOLAR KANADYJSKICAD317,00321,00
DOLAR AUSTRALIJSKIAUD288,00292,00
KORONA CZESKACZK17,9018,20
FORINT WĘGIERSKIHUF1,271,28
HRYWNA UKRAIŃSKAUAH14,9015,35
KUNA CHORWACKAHRK60,5062,50
LEWA BUŁGARSKABGN230,00240,00
LEJ RUMUŃSKIRON91,0095,00
RUBEL ROSYJSKIRUB5,355,50
LIRA TURECKATRY33,5037,50
SZEKLA IZRAELSKAILS110,00120,00

Wyżej wymienione kursy walut odnoszą się do transakcji powyżej 10 000 zł.
Kursy często ulegają zmianom, dlatego mają one charakter tylko informacyjny. Zapytanie o cenę waluty nie jest równoznaczne z potwierdzeniem transakcji!
Autorem ikon jest Freepik z www.flaticon.com na licencji CC 3.0 BY