Ostatnia aktualizacja: 2021-02-27 10:31:09

 WALUTASYMBOLKUPNOSPRZEDAŻ
DOLAR AMERYKAŃSKIUSD373,00375,00
EUROEUR451,50453,00
FUNT BRYTYJSKIGBP520,50523,00
FRANK SZWAJCARSKICHF412,00 0,00 BRAK
KORONA NORWESKANOK43,0043,30
KORONA SZWEDZKASEK44,2044,60
KORONA DUŃSKADKK60,5060,80
DOLAR KANADYJSKICAD293,00296,00
DOLAR AUSTRALIJSKIAUD292,000,00 BRAK
KORONA CZESKACZK16,9017,25
FORINT WĘGIERSKIHUF1,231,26
HRYWNA UKRAIŃSKAUAH13,0013,40
KUNA CHORWACKAHRK59,2060,20
LEWA BUŁGARSKABGN227,50231,00
LEJ RUMUŃSKIRON88,0092,00
RUBEL ROSYJSKIRUB4,754,90
LIRA TURECKATRY48,0055,00
SZEKLA IZRAELSKAILS100,00110,00

Wyżej wymienione kursy walut odnoszą się do transakcji powyżej 10 000 zł.
Kursy często ulegają zmianom, dlatego mają one charakter tylko informacyjny. Zapytanie o cenę waluty nie jest równoznaczne z potwierdzeniem transakcji!
Autorem ikon jest Freepik z www.flaticon.com na licencji CC 3.0 BY