Kantor Tuus wita wszystkich pierwszego Września.

Kantor Tuus zauważył, że bardzo dużo osób przeniosło lub zaplanowało swój urlop na miesiąc wrzesień. Dodatkowo wciąż wolne mają studenci. W związku z tym chcieliśmy poinformować, iż wciąż posiadamy w sprzedaży “waluty wakacyjne” takie jak: Kuny chorwackie (HRK), Forinty węgierskie (HUF), Lewa Bułgarskie (BGN), Liry Tureckie (TRY), Szekle izraelskie (ILS), Korony czeskie (CZK) czy Hrywny ukraińskie (UAH).

Wybierasz się we wrześniu na wakacje do tych krajów? Potrzebujesz lokalnej waluty? Zapraszamy do naszego Kantoru w Lublinie. U nas nabędziesz potrzebne środki płatnicze w bardzo dobrych cenach. Kursy walut wyżej wymienionych jak i pozostałych możesz sprawdzić tu. Ceny te obowiązywać będą w przypadku powołania się na ten artykuł przy okienku kasowym.

Kantor Tuus zachęca również do zapoznania się z sytuacją związaną z wirusem Sars-Cov-2 w państwach które mają być celem Państwa podróży. Wystarczy wejść tu i odnaleźć kraj do którego Państwo planują zbliżający się wyjazd. Znajdą tam Państwo wszystkie niezbędne informacje oraz warunki jakie trzeba spełnić, aby odwiedzić konkretny kraj. Przypominamy również, że należy spojrzeć na przepisy obowiązujące w krajach tranzytowych jeśli jedziemy samochodem lub przepisy obowiązujące na lotniskach, gdy wybraliśmy opcję samolotową.

Osobom, które zdecydowały się na wrześniowy urlop Kantor Tuus życzy owocnego wypoczynku, a także pięknej pogody.

Zespół Kantor Tuus.Dodaj komentarz